# LotoPredictor

> LotoPredictor (iPhone/iPad app by DANIEL-ANTON FOCSA.)

- Source: https://appshunter.io/ios/app/lotopredictor/id1666296917 (this page in markdown: same URL + `.md`)
- Developer: [DANIEL-ANTON FOCSA](https://appshunter.io/developer/1666296919)
- Category: Lifestyle, Entertainment
- Price: Free
- Age rating: 4+
- Requires: iOS 15.5 · 14 MB
- Languages: English
- Released: 2023-02-01
- Data updated: 2026-06-10
- User reviews in markdown: https://appshunter.io/ios/app/lotopredictor/id1666296917/reviews.md

## What is LotoPredictor?

Cu LotoPredictor puteti vedea intreg istoricul extragerilor Loto 6 din 49 din 01.01.2016 si pana astazi. Puteti analiza cele mai des extrase numere precum si cele mai rar extrase numere. Functia Loto Predictor foloseste un algoritm de calcul bazat pe istoric si pe repetabilitatea unor numere extrase.


## Version history (last 5 releases)

### 1.0.5 — 2023-06-15

- Repararea notificarilor. 
- Veti primi o notificare imediat dupa ce actualizam baza de date cu cele mai recente numere extrase. 
- Numerele se vor actualiza imediat dupa ce ele apar pe siteul oficial al Loteriei Nationale

### 1.0.4 — 2023-05-10

- Functie pull down to refresh pentru extrageri. Trage in jos de lista cu extrageri si aceasta se va actualiza automat;
- Imbunatatiri grafice pentru iPhone SE prima generatie

### 1.0.3 — 2023-04-18

- bug fixes

### 1.0.2 — 2023-03-24

- Imbunatatiri grafice

### 1.0.1 — 2023-02-02

- Am reparat un bug in sectiunea cu frecventa numerelor;

## Apps similar to LotoPredictor

| App | Rating | Price | Category |
| --- | --- | --- | --- |
| [Glovo Couriers](https://appshunter.io/ios/app/glovo-couriers/id1451416371) | 3.9 (463) | Free | Lifestyle |
| [Dating and Chat - Evermatch](https://appshunter.io/ios/app/dating-and-chat-evermatch/id1495995512) | 4.3 (5,158) | Free | Lifestyle |
| [Phone Tracker - GPS Location](https://appshunter.io/ios/app/phone-tracker-gps-location/id1559708047) | 4.5 (12,194) | Free | Lifestyle |
| [Yellow.Menu](https://appshunter.io/ios/app/yellowmenu/id997183148) | — | Free | Lifestyle |
| [EdooSitter](https://appshunter.io/ios/app/edoositter/id6443472184) | — | Free | Lifestyle |
| [Jeff- The super services app](https://appshunter.io/ios/app/jeff-the-super-services-app/id1382291792) | 4.7 (1,401) | Free | Lifestyle |

## More apps by DANIEL-ANTON FOCSA

- [Save the dolphins](https://appshunter.io/ios/app/save-the-dolphins/id6446037080)
- [Belt Length Interaxis](https://appshunter.io/ios/app/belt-length-interaxis/id6447695547)

All apps by DANIEL-ANTON FOCSA: https://appshunter.io/developer/1666296919

---

*Data collected daily from the US App Store and indexed by [AppsHunter](https://appshunter.io/). User reviews are verbatim App Store reviews. Ratings, prices and chart positions refresh continuously; this snapshot is from 2026-06-10.*
