# Tender Co.

> Information portal for tenders, auctions, and inquiries across Iran and neighboring countries. (iPhone/iPad app by 2497126 ONTARIO INC ..)

- Source: https://appshunter.io/ios/app/tender-co/id1242200981 (this page in markdown: same URL + `.md`)
- Developer: [2497126 ONTARIO INC .](https://appshunter.io/developer/1199559487)
- Category: Reference, Productivity
- Price: Free
- Rating: 5.00/5 from 3 App Store ratings · 2 written reviews indexed
- Age rating: 4+
- Requires: iOS 7.1 · 3 MB
- Languages: American English
- Released: 2017-06-03
- Data updated: 2026-07-04
- Monetization: free
- User reviews in markdown: https://appshunter.io/ios/app/tender-co/id1242200981/reviews.md

## What is Tender Co.?

-اطلاعات مناقصه ها و مزایده ها و استعلام بهاهای سراسر ایران و کشورهای همسایه
-قابلیت تفکیک بر اساس شاخه ، زیر شاخه ، کلید واژه ، مناقصه گزار و استان و کشور 
-قابلیت سفارش و دریافت اسناد مناقصات بصورت آنلاین
-مشاهده تصاویر آگهی ها


-کاربری آسان نرم افزار


-دسترسی نامحدود به تمامی شاخه های مناقصه ها و مزایده ها بدون محدودیت


- امکان مدیریت آگهی های مورد علاقه


و ...


پشتیبانی نرم افزار در ساعات اداری : 02187761546


پشتیبانی نرم افزار در خارج از ساعات اداری : 09216246680

## Key features

- Tender and auction information
- Inquiry listings
- Filter by category, keyword, and region
- Online tender document ordering
- Favorite listing management
- User-friendly interface

## Recent user reviews (2 of 2)

All indexed reviews: https://appshunter.io/ios/app/tender-co/id1242200981/reviews.md

### 5/5 — ساده اس ولی کاربردیه

*2017-06-11*

اپلیکیشن روان و کاربردیه مناقصات خارجیشم من تو نرم افزار های دیگه ندیدم

### 5/5 — اپلیکیشن کاربری و خوبی هست

*2017-06-03*

من خیلی سرچ کردم نرم افزارهای زیادی رو هم نصب کردم ولی همه هزینه دریافت اسنادشون بالا بود. این تنها نرم افزاریه که  ۳۵ تومن میگیره اسناد رو شرکتت تحویل میدن معمولا یه روزه هم میرسونن از هر جای کشورم که باشه .اولین اپلیکیشن کاری منه که کاملا راضی ام