Comparison

Arkgemeente Ede vs Future Friday

Price, ratings, monetisation and update history for both apps, side by side — with what reviewers say about each.

Head to head
About

Arkgemeente Ede

Features
Read full description

Als gemeente willen wij betrokken zijn met elkaar, efficiënt de organisatie van de kerk onderhouden, elkaar ondersteunen en nog veel meer. Onze eigen mobiele app helpt ons hierbij! Dankzij onze unieke groepenstructuur helpen wij kerken beter te communiceren. Met de hele gemeenschap, maar ook onderling. U kunt zelf groepen toevoegen en mensen daarvoor uitnodigen. Een slimme timeline zorgt er voor dat iedere gebruiker persoonlijke en relevante informatie ziet. Steeds minder mensen hebben cash geld. Met de Donkey Mobile collecte feature kunt u geven via uw smartphone, binnen twee klikken. Snel en effectief, waarbij 100% van uw donaties naar het goede doel gaat! Wel zo eerlijk. Bekijk de agenda voor uw hele gemeente, maar ook voor specifieke groepen. Dankzij het slimme groepensysteem krijg je een agenda op maat voor jou. Koppel het vervolgens aan uw eigen agenda en mis niks! Wie zoekt er tegenwoordig nog een telefoonnummer op in het telefoonboek? Vrijwel niemand! Dankzij de gemeentegids feature is iedereen binnen uw kerkelijke gemeente terug te vinden. Snel berichten sturen, naar een adres navigeren of zien wat iemands rol in de kerk is? Met de digitale gemeentegids wordt het makkelijk.

About

Future Friday

Read full description

Als je hoofd en hart verbonden zijn, weet jij de weg! Toekomstperspectief, energie, weer in beweging komen en keuzes maken die passen bij jou en wat jij wilt. Future Friday is de Nederlandse app voor het versterken van je (mentale) gezondheid, motivatie en leefstijl. Voor meer perspectief, richting, energie en succes in jouw leven! Future Friday app is onderdeel van een coachmethodiek, deels in virtual reality, waarin je je dromen en ambities visualiseert, mentale belemmeringen oplost en de toekomst vertaalt naar gewoontes en gedrag in het hier en nu. Future Friday geeft je perspectief en versterkt je eigenaarschap. Je voelt je weer in regie over je leven en de stappen die je zet. Van welke plek je ook komt. Virtual Reality voegt aan de methode een magisch ingredient toe. Je 'bedenkt' je toekomst niet, in VR voel en ervaar je het waardoor je veel sneller dan in reguliere coaching in beweging komt. Future Friday zet mensen weer 'aan'. Gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek en gebruik makend van breinprincipes waardoor je nietoelt en te ervaart wie je wilt zijn en komt in beweging om dit te realiseren. Deze Future Friday app is bedoeld om je overal en op ieder moment weer te laten verbinden met je toekomstperspectief, dit uit te bouwen en te versterken middels krachtige korte filmpjes. Leg makkelijk contact met jouw VR Future Coach en houd de stappen die je al zet bij in de app om zo trots te zijn op wat je bereikt en de stappen die je nu al zet. Want je toekomst begint vandaag! Voor meer informatie: www.futurefriday.eu

Screenshots

Arkgemeente Ede4 screens
Future Friday4 screens

Verdict

The call

The clearest difference is device support: Arkgemeente Ede at 2 against Future Friday's —. On price, in-app purchases and iOS requirement there is nothing between them.

Scored on Price · Rating · Positive reviews · Number of ratings · Update frequency · Ads · In-app purchases · Monetization · Best chart rank · Devices · Requires iOS

CostPrice · In-app purchases · Ads · Monetization

Both are free to download. Neither carries in-app purchases, so what you see is what you pay.

Scorecard1 real difference · 5 level
Arkgemeente Ede versus Future Friday: the parameters behind the verdict, then further details
ParameterArkgemeente EdeFuture Friday
PriceFreeFree
Update frequencyEvery 2 months—
AdsNo—
In-app purchasesNoNo
DevicesiPhone, iPod — better—
Requires iOS15.015.0
Further details — not scored
Size56 MB94 MB
Age rating4+4+
DeveloperHervormde gemeente te EdeArchitects of Learning B.V.

In-app purchases

None

Arkgemeente Ede

No in-app purchases

None

Future Friday

No in-app purchases

Questions

Is Arkgemeente Ede free?
Arkgemeente Ede is free to download, with no in-app purchases.
Is Future Friday free?
Future Friday is free to download, with no in-app purchases.

Other comparisons